Signup for a newseller to get SplitCam software news and updates! You can unsubscribe anytime. Your address will never be disclosed.

your name: e-mail:
SplitCam

SplitCam je virtuální ovladač videa umožňující spojit více aplikací v jedinný video ovladač . Například , když máš webovou kameru připojenou k počítači , nemůzeš ji použít ve více jak v jedné aplikaci v ten jistý čas - protože neexistuje standartní ovladač a nebo nastavení které by nám to ve Windows umožnilo . SplitCam dělá přesně to co nese v názvu : spojuje tok videa vycházející ze zdroje videa a zasílá ho do ostatních aplikací . SplitCam může spojit až 64 aplikací v jediný zdroj videa .Použití

Obvykle po instalaci video ovladače , například web-kamery , digitální kamery , televizní karty nebo karty z televizním vstupem je možné spustit pouze v jedné Windowsovské aplikaci . Když spustíš druhou aplikaci a pokusíš se použít stejný ovladač objeví se ti chybové hlášení odkazující se na to že zvolené zařízení je již používáno jinou aplikací . V takovém případě vám nezůstává nic jiného než ukončit práci z jednou aplikací a spustit tu druhou . Ale někdy je nutné a nebo doporučené spojit vaši web-kameru s více jak jednou aplikací v ten jistý čas . A nebo co když potřebuješ spojit video konferenci s více lidmi nezávisle na sobě ? Nebo si chceš uložit záznam z video-chatu ve svém oblíbeném programu pro zaznamenávání videa ?
A to je ten okamžik kdy se stává SplitCam velkou pomocí ! Všechno co musíš udělat je nainstalovat program SplitCam do svého počítače , zvolit zdroj videa a v ostatních aplikacích zvolit virtuální ovladač SplitCam . Takže to bude vypadat přesně jako by jste měli k počítači připojených 64 zdrojů videa .

 

Hlavní přednosti

zvolí pomalu každý zdroj videa jako primární ovladač videa
zvolí požadovanou rychlost obrazu od 5fps do 30fps . Obvykle se používá 15fps pro videokonferenci .
nastaví základní nastavení videa přímo z hlavního okna programu SplitCam .
vírobcem dodaná nastavení pro lepší fizické nastavení zdroje videa .
použije jakoékoliv obrazové rozlišení v zobrazované aplikaci : 160x120 , 320x240 , 640x480 atd.
každá aplikace může mít vlastní nastavení rozlišení obrazu .
můžete vypnout nepoužívané rozlišení obrazu pro menší zatížení procesoru .
automatická aktualizace vám zajistí vždy poslední verzi programu
zachytávání fotografií a poskytování jako zdroj videa do aplikací
základní editace fotografií před zasíláním do aplikací

Ve vývoji

změna vzhledu programu SplitCam použitím vzhledů vytvořených jinými uživateli a nebo které lze vytvořit sám v programu tomu určeném .

Systémové požadavky

operační systém : Windows 98, Windows ME, Windows 2000 , Windows XP nebo novější
procesor : Intel pentium nebo lepší
RAM : 128Mb nebo víc je doporučené
víchozí požadavky : directX 9 nebo novější

Instalace SplitCam

stáhněte si instalační balíček a uložte na pevném disku
spusťte instalační balíček dvojklikem myši
když budete instalovat SplitCam poprvé budete dotázáni na instalaci ovladače pro virtuální video kameru . Odpovězte ANO na všechny otázky po dobu instalace ovladače
Icelandic Dutch Turkish English Russian Romanian Italian Hebrew Bulgarian Chinese Portugal Czech Hungarian German :: Home ::